Szlakiem Grodòw Piastowskich 2013 - CyclingbaseSzlakiem Grodòw Piastowskich 2013 - CyclingbaseSzlakiem Grodòw Piastowskich 2013 - CyclingbaseSzlakiem Grodòw Piastowskich 2013 - CyclingbaseSzlakiem Grodòw Piastowskich 2013 - CyclingbaseSzlakiem Grodòw Piastowskich 2013 - CyclingbaseSzlakiem Grodòw Piastowskich 2013 - CyclingbaseSzlakiem Grodòw Piastowskich 2013 - Cyclingbase
 
 June, Friday 22 2018 
 
 
 
 
Results
Szlakiem Grodòw Piastowskich 2013
ME 2.1. UCI Européen
2013-05-03 : Classement général
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Time/Gap Uci Points
1 CZE19841207 Barta Jan Team NetApp – Endura TNE 11:53:47
2 ITA19710809 Rebellin Davide CCC Polsat Polkowice CCC 12"
3 POL19840619 Taciak Mateusz CCC Polsat Polkowice CCC 18"
4 POL19810508 Rutkiewicz Marek CCC Polsat Polkowice CCC 33"
5 POL19801027 Huzarski Bartosz Team NetApp – Endura TNE 51"
6 GER19810721 Schumacher Stefan Christina's Watches - Onfone CWO 1:31
7 POL19900917 Gradek Kamil BDC - Marcpol Team BDC 1:44
8 CZE19860519 Hudecek Jiri Bauknecht - Author BAU 1:47
9 POL19890710 Stachowiak Adam Bank BGZ BGZ 1:51
10 POL19870417 Marycz Jaroslaw CCC Polsat Polkowice CCC 2:16
11 POL19810426 Morajko Jacek CCC Polsat Polkowice CCC 2:29
12 GER19940506 Herklotz Silvio Team Stölting STG 3:01
13 POL19900524 Bernas Pawel BDC - Marcpol Team BDC 3:13
14 POL19860412 Cieslik Pawel Bank BGZ BGZ 3:27
15 POL19880303 Zielinski Kamil Las Vegas Power Energy Drink LAS 3:28
2013-05-03 : Swidnica - Dzierzoniow - 167.8 km
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Time/Gap Uci Points
1 ITA19710809 Rebellin Davide CCC Polsat Polkowice CCC 5:05:27
2 POL19810508 Rutkiewicz Marek CCC Polsat Polkowice CCC m.t.
3 POL19801027 Huzarski Bartosz Team NetApp – Endura TNE m.t.
4 CZE19841207 Barta Jan Team NetApp – Endura TNE m.t.
5 CZE19860519 Hudecek Jiri Bauknecht - Author BAU m.t.
6 POL19840619 Taciak Mateusz CCC Polsat Polkowice CCC m.t.
7 POL19810426 Morajko Jacek CCC Polsat Polkowice CCC 54"
8 POL19900524 Bernas Pawel BDC - Marcpol Team BDC m.t.
9 GER19940506 Herklotz Silvio Team Stölting STG m.t.
10 POL19890710 Stachowiak Adam Bank BGZ BGZ m.t.
Leader :
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Uci Points
1 ITA19710809 Rebellin Davide CCC Polsat Polkowice CCC Pts.
2013-05-04 : Polkowice - Polkowice - 30.2 km
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Time/Gap Uci Points
1 CZE19841207 Barta Jan Team NetApp – Endura TNE 38:25
2 GER19810721 Schumacher Stefan Christina's Watches - Onfone CWO 6"
3 GER19840526 Forberger Sven Team NSP - Ghost NSP 9"
4 POL19880329 Kurek Adrian CCC Polsat Polkowice CCC 14"
5 POL19840619 Taciak Mateusz CCC Polsat Polkowice CCC 18"
6 POL19900917 Gradek Kamil BDC - Marcpol Team BDC 19"
7 ITA19710809 Rebellin Davide CCC Polsat Polkowice CCC 32"
8 POL19810508 Rutkiewicz Marek CCC Polsat Polkowice CCC 39"
9 POL19870417 Marycz Jaroslaw CCC Polsat Polkowice CCC 51"
10 POL19890710 Stachowiak Adam Bank BGZ BGZ 57"
Leader :
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Uci Points
1 CZE19841207 Barta Jan Team NetApp – Endura TNE Pts.
2013-05-04 : Polkowice - Polkowice - 95.7 km
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Time/Gap Uci Points
1 GER19860606 Thomel Tino Team NSP - Ghost NSP 2:07:10
2 NOR19930701 Hoelgaard Daniel Etixx - Ihned ETI m.t.
3 GER19890824 Matzka Ralf Team NetApp – Endura TNE m.t.
4 CZE19830719 Kankovsky Alois ASC Dukla Praha ADP m.t.
5 AUT19910415 Weiss Martin Tirol Cycling Team TIR m.t.
6 GER19920408 Mager Christian Team Stölting STG m.t.
7 CZE19940803 Kalojiros Tomas Bauknecht - Author BAU m.t.
8 POL19840911 Matysiak Bartlomiej CCC Polsat Polkowice CCC m.t.
9 POL19830203 Smolen Tomasz Bank BGZ BGZ m.t.
10 POL19810508 Rutkiewicz Marek CCC Polsat Polkowice CCC m.t.
Leader :
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Uci Points
1 CZE19841207 Barta Jan Team NetApp – Endura TNE Pts.
2013-05-05 : Jawor - Zlotoryja - 161.7 km
Rank UCI Code Name First name Nation Teams Code Time/Gap Uci Points
1 ITA19710809 Rebellin Davide CCC Polsat Polkowice CCC 4:02:45
2 CZE19830719 Kankovsky Alois ASC Dukla Praha ADP m.t.
3 POL19801027 Huzarski Bartosz Team NetApp – Endura TNE m.t.
4 POL19830203 Smolen Tomasz Bank BGZ BGZ m.t.
5 NED19860630 Hooghiemster René Team NSP - Ghost NSP m.t.
6 CZE19841207 Barta Jan Team NetApp – Endura TNE m.t.
7 POL19890710 Stachowiak Adam Bank BGZ BGZ m.t.
8 GER19870620 Fiedler Jacods Team NSP - Ghost NSP m.t.
9 POL19810508 Rutkiewicz Marek CCC Polsat Polkowice CCC m.t.
10 GER19810721 Schumacher Stefan Christina's Watches - Onfone CWO m.t.
historic
2012 - ME 2.1.
1 Rutkiewicz Marek
2 Schumacher Stefan
2011 - ME 2.1.
1 Vrecer Robert
2 Rutkiewicz Marek
2010 - ME 2.1.
1 Rutkiewicz Marek
2 Huzarski Bartosz
2009 - ME 2.1.
1 Witecki Mariusz
2 Starchyk Volodymyr
2008 - ME 2.1.
1 Huzarski Bartosz
2 Kiendys Tomasz
2007 - ME 2.1.
1 Kiendys Tomasz
2 Mahoric Mitja
2006 - ME 2.1.
1 Kiendys Tomasz
2 Sapa Marcin
2005 - ME 2.1.
1 Piatek Zbigniew
2 Romanik Radoslaw
 
 
Women
2018-07-05 Tour de Feminin - O cenu Ceského Švýcarska
2018-07-06 Giro d'Italia Internazionale Femminile
2018-07-08 GP Sofie Goos
2018-07-08 White Spot / Delta Road Race WE
2018-07-18 La Course by Le Tour de France
2018-07-19 BeNe Ladies Tour
2018-07-28 Prudential Ride London Grand Prix
2018-08-04 Erondegemse Pijl (Erpe-Mere)
2018-08-05 UEC Road European Championships CLM Ind  
2018-08-05 La Route de France
Men
2018-07-02 Tour International de Constantine
2018-07-03 Trofeo Citta di Brescia Memorial Rino Fi
2018-07-04 Sibiu Cycling Tour
2018-07-07 Tour de France
2018-07-07 Grote prijs Jean-Pierre Monseré
2018-07-08 Giro del Medio Brenta
2018-07-08 White Spot / Delta Road Race
2018-07-10 Giro della Valle d'Aosta
2018-07-12 GP Internacional Torres Vedras - Joaquim Agostinho
2018-07-12 International Tour of Mevlana
Cyclingbase - 2001 - 2018